Morena Taraku në mbështetje të Getinjos për këngën e re - Bota Sot
Morena Taraku në mbështetje të Getinjos për këngën e re

Mediale Vip

Morena Taraku në mbështetje të Getinjos për këngën e re

Më: 20 nëntor 2019 Në ora: 23:14
Morena Taraku /Getinjo

Morena e ka mbështetur publikisht Getinjon.

Dje reperi Getinjo e ka publikuar projketin e tij më të ri muzikor.

“Une”, titullohet kënga e cila vjen e realizuar edhe në anën vizuele, pra me videoklip të realizuar nga N’PIKE CREATIVE.

Kjo këngë u pëlqye shumë nga publiku dhe kjo vihet re nga komentet që i kanë lënë në kanalin zyrtar në Youtube.

E ai mbështetje ka pranuar edhe nga kolegët, ndër ta Morena Taraku e cila tani e ka marrë me shumë seriozitet muzikën.

Ajo e ka publikuar këngën e Getinjos në Instagram dhe postimit i ka vendosur një flakë.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat