Afërdita Dreshaj thekson linjat trupore - Bota Sot
Afërdita Dreshaj thekson linjat trupore

Mediale Vip

Afërdita Dreshaj thekson linjat trupore

Më: 21 nëntor 2019 Në ora: 14:05
Afërdita Dreshaj

Modelja dhe këngëtarja Afërdita Dreshaj është një personazh majft i njohur nga publiku shqiptarë.

Falë bukurisë dhe linjave që ka arritur vazhdimisht ti mbajë në formën më të mire, Afërdita vazhdon ta gëzojë interesimin e publikut rreth paraqitjeve që bën.

Ajo tanimë është e lidhur me Jakub Kindl, me të cilin jeton në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Së fundmi, në paraqitjen e saj në InstaStory, ajo ka vënë në pah linjat e saj trupore në formën më të mire, duke dëshmuar se vazhdon të jetë një super femër.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat