“Aleksi çun beqar”, reagon ish-bashkëshorti i Rudina Dembacaj - Bota Sot
“Aleksi çun beqar”, reagon ish-bashkëshorti i Rudina Dembacaj

Mediale Vip

“Aleksi çun beqar”, reagon ish-bashkëshorti i Rudina Dembacaj

Më: 22 nëntor 2019 Në ora: 06:42
Rudina Dembacaj dhe Aleks Varfaj

Rudina Dembacaj ka publikuar ditën e sotme një foto në instagram me ish-bashkëshortin e saj Aleks Varfaj dhe ka shkruar mbi të “Aleksi çun beqar”.

Image

I menjëhershëm ka qenë reagimi i tij që ka pranuar “tagun” në instastory dhe ka shkruar mbi të “të dy jemi beqar”.

Çifti duket se është ndarë zyrtarisht, të cilët nga martesa e tyre kanë edhe një vajzë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat