Arjan ripërpunon këngën ‘Hello’ - Bota Sot
Arjan ripërpunon këngën ‘Hello’

Mediale Vip

Arjan ripërpunon këngën ‘Hello’

Më: 22 nëntor 2019 Në ora: 15:59
Arjan Lekaj

Arjan Lekaj është rikthyer me një ‘remake’.

Arjan Lekaj është emër i ri në skenën e muzikës shqiptare, ai debutimin në muzikë e kishte bërë me këngën ‘Pa mu’ ku tregoi potencialin e tij në muzikë.

Këngëtari tani pas një pauze disa mujore, ka publikuar projektin e ri muzikor.

Ai ka ripërpunuar këngën “Hello” të Soolking për të cilën ka bashkëpunuar edhe me Lum Dakaj i cili ka ndihmuar në shkrimin e tekstit të këngës.

Projekti është i kompletuar edhe nga ana vizuale, për çka është përkujdesur Eti Krasniqi dhe Leart Hajrullahu.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat