Cliqme po e perfeksionon shqipen, tani këndon njërën nga hitet e Ledrit

Mediale Vip

Cliqme po e perfeksionon shqipen, tani këndon njërën nga hitet e Ledrit

Më: 30 nëntor 2019 Në ora: 17:23
Cliqme

Cliqme javën e kaluar kishte publikuar një këngë në gjuhën shqipe.

Kënga ‘Pavarësia’ që Cliqme publikoi javën e kaluar befasoi gjithë publikun por njëkohësisht morri pëlqimin e tyre.

Ai tani ka publikuar një tjetër video ku shihet duke kënduar në gjuhën shqipe dhe këtë e bën shumë mirë.

Në një postim të bërë minuta më parë në Insastory, Cliqme shihet bashkë me Ledrin në një veturë duke kënduar bashkëpunim e Ledri me P.I.N.T ‘Menemadhe’.

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat