Billie Eilish zbulon se ajo ka shkruar me Drake - Bota Sot
Billie Eilish zbulon se ajo ka shkruar me Drake

Mediale Vip

Billie Eilish zbulon se ajo ka shkruar me Drake

Më: 3 dhjetor 2019 Në ora: 00:52
Billie Eilish dhe Drake

Billie Eilish ka zbuluar se ajo dhe Drake kanë folur përmes mesazheve.

“Drake është djali më i bukur me të cilin kam folur ndonjëherë”, ka thënë 17 vjeçarja në një intervistë të re për Vanity Fair, transmeton Klan Kosova.

“Dua të them, mua më ka pëlqyer të flisja me të, ai është kaq i mirë”.

“Ai është në një nivel të jetës së tij kur nuk ka nevojë të jetë i mirë, por ai është, ju e dini”, vazhdoi ajo.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat