Atmosferë festive në shtëpinë e Adelina Tahirit - Bota Sot
Atmosferë festive në shtëpinë e Adelina Tahirit

Mediale Vip

Atmosferë festive në shtëpinë e Adelina Tahirit

Më: 4 dhjetor 2019 Në ora: 10:37
Adelina Tahiri

Këngëtarja e njohur shqiptare, Adelina Tahiri, e ka dekoruar shtëpinë për festat e fundvitit.

Në rrjetin social Instagram, këngëtarja ka publikuar një fotografi në të cilën shihet pema e Vitit të Ri dhe dekore të tjera të veçanta.

Adelina Tahiri në dhjetor të vitit 2017 është martuar me avokatin maqedonas, Serjozha Markov, me të cilin ka një djalë.

Ndryshe, këngëtarja po shijon suksesin e këngës “Hile Hile” të publikuar më 20 tetor. Kënga ka arritur mbi 550 mijë klikime në Youtube.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat