E zhveshur dhe luksoze, shfaqet vajza e Jakup Krasniqit - Bota Sot
E zhveshur dhe luksoze, shfaqet vajza e Jakup Krasniqit

Mediale Vip

E zhveshur dhe luksoze, shfaqet vajza e Jakup Krasniqit

Nga: H.O. Më: 4 dhjetor 2019 Në ora: 21:26
Gresa Krasniqi

Gresa Krasniqi tashmë është emër i njohur thuajse për këdo. Ajo është vajza e Jakup Krasniqit, zyrtarit nga Nisma Socialdemokrate.

Ajo shumë herë shfaqet provokative në rrjetet sociale, e madje e tregon edhe jetën e saj luskoze që bën.

Së fundi ka shpërndarë foto pranë një pishine, por ajo që bie më tepër në sy është zhveshja e saj./BS

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat