Mozzik takohet sërish me Loredanën, fotoja që tregon gjithçka - Bota Sot
Mozzik takohet sërish me Loredanën, fotoja që tregon gjithçka

Mediale Vip

Mozzik takohet sërish me Loredanën, fotoja që tregon gjithçka

Më: 5 dhjetor 2019 Në ora: 12:09
Mozzik dhe Loredana

Reperi Mozzik ka shkuar në Zvicër për të takuar Hanën, njëkohësisht dhe nënën e saj, Loredanën.

Pas ndarjes, çifti ruajti kontakte në mënyrë që vogëlushja e tyre të rritej e lumtur me dashurinë e të dy prindërve.

Me anë të dy fotografive në Instastory, Mozzik ka treguar se po luan me Hanën e vogël.

Loredana nuk duket askund dhe nuk dihet nëse janë në shtëpinë e saj apo në ndonjë hotel ku ndodhet reperi.

Para pak kohësh, u përfol se ata nuk janë ndarë asnjëherë por po e bëjnë të gjithë këtë për reklamën. Por artistët nuk kanë bërë asnjë reagim për këtë.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat