Kim Kardashian publikon pamje nga shtëpia e saj luksoze e dekoruar për festat e fundvitit - Bota Sot
Kim Kardashian publikon pamje nga shtëpia e saj luksoze e dekoruar për festat e fundvitit

Mediale Vip

Kim Kardashian publikon pamje nga shtëpia e saj luksoze e dekoruar për festat e fundvitit

Më: 7 dhjetor 2019 Në ora: 12:44
Kim Kardashian

Kim Kardashian është në frymën e Krishtlindjes.

39-vjeçarja ka publikuar pamje të rezidencës së saj të dekoruar për Krishtlindje.

Qasja e minimalizmit të saj dhe Kanye Westit përmban korridorin e tyre gjigant të veshur me pemë me gëzof të bardhë që janë detaji zbukurues i shtëpisë së tyre këtë vit.

Ylli i realitetit tha se dekorimet që tani janë në shtëpinë e saj u përdorën në të vërtetë si dekorime për festën e përvitshme të familjes në prag të Krishtlindjeve vitin e kaluar.

Ajo më vonë tregoi pemën e saj spektakolare që shfaqte vetëm drita të bardha dhe asnjë zbukurim në të.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat