Kjo është bashkëshortja bukuroshe dhe djali i “Xhekut” - Bota Sot
Kjo është bashkëshortja bukuroshe dhe djali i “Xhekut”

Mediale Vip

Kjo është bashkëshortja bukuroshe dhe djali i “Xhekut”

Më: 7 dhjetor 2019 Në ora: 20:14
Naser Rafuna

Me humorin e tij, aktori i njohur Naser Rafuna, arriti të bëjë për vete shumë fansa.

Së fundmi ai u bë i njohur me rolin e tij si “Xhek setra” në serialin vendor “Çka ka shpija”.

Por përveç anagazhimeve të shumta në punë, aktori Rafuna është shumë i përkushtuar ndaj familjes së tij.

Këtë më së miri mund ta kuptoni përmes imazheve që ai publikon me familjen e tij.

Së fundmi ai ka postuar një fotografi ku shihet së bashku me bashkëshortin dhe djalin e tij Jarin i cili është rritur dhe duket shumë i ëmbël.

“Family”, kishte lënë mbishkrim ai.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat