Unikkatil-it i vdes babai - Bota Sot
Unikkatil-it i vdes babai

Mediale Vip

Unikkatil-it i vdes babai

Më: 7 dhjetor 2019 Në ora: 20:43
Unikkatil

Reperi shqiptar Unikkatil të enjten ka humbur një person të dashur.

Lajmin për vdekjen e babait të tij e bëri të ditur vet ai, përmes një postimi .

Postimi i plotë:

Baba êm, shpirti i êm, nji prej njerëzve ma të sinqertë që kom njoftë dhe nji prej arsyevet që jom kështu çysh jom na la këtë të Ênjte. Miqët dhe dashamirët që dojnë me ia shprehë respektin dhe lamtumirën e fundit janë të mirëseardhun të hanën me 9 Dhjetor prej orës 2 deri në orën 9 në Pleasant Manor Funeral Home adresa: 575 Columbus Ave, Thornëood, NY, 10594.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat