Modelja pozon nudo, përpak thyen rregullat e Instagramit - Bota Sot
Modelja pozon nudo, përpak thyen rregullat e Instagramit

Mediale Vip

Modelja pozon nudo, përpak thyen rregullat e Instagramit

Më: 7 dhjetor 2019 Në ora: 20:45
Emily Ratajkowski

Modelja me famë botërore, kësaj here shfaqet ‘topless’.

Emily Ratajkowski, në disa foto të publikuara, është zhveshur, teksa tregon belin e hollë dhe të pasmet bombastike.

28-vjeçarja, vjen me një shikim ‘të zjarrtë’ ku mban gjoksin me duar, kështu nuk shkeli udhëzimet e komunitetit në Instagram.

Fotografitë i’a bëri fotografi i njohur Tom Newton.

Ajo ka veshur një palë pantallona nga linja e saj e veshjeve “Inamorata”, ku si fillim bëri bikini.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

in•am•o•ra•ta- a person’s female lover. Exciting things coming this week to @inamoratawoman

A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata) on

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat