Kush është bukuroshja që po e shikon meçin Ruiz-Joshua?

Mediale Vip

Kush është bukuroshja që po e shikon meçin Ruiz-Joshua?

Më: 7 dhjetor 2019 Në ora: 23:33
Arta Nitaj

Sonte po zhvillohet meçi më i rëndësishëm i vitit mes Anthony Joshua dhe Andy Ruiz.

E këtë moment, bukuroshja Arta Nitaj po e shikon me plotë entuziazëm.

Ajo ka publikuar disa foto në Instagram, ku shihet se po e përcjellë meçin.

Arta është mjaft aktive në rrjete sociale, ku shpërndan fotografi nga jeta e saj e përditshme, ku merr edhe vëmendjen maksimale nga të gjithë.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat