Pamela Anderson vërtetoi se nuk i ka humbur aftësitë e saj të modelimit - Bota Sot
Pamela Anderson vërtetoi se nuk i ka humbur aftësitë e saj të modelimit

Mediale Vip

Pamela Anderson vërtetoi se nuk i ka humbur aftësitë e saj të modelimit

Më: 8 dhjetor 2019 Në ora: 07:18
Pamela Anderson

Kohët e fundit ajo ka qenë e përqendruar duke folur për çështjet e të drejtave të kafshëve. 

Por Pamela Anderson vërtetoi se nuk i ka humbur aftësitë e saj të modelimit.

52-vjeçarja pozoi me një fustan të shkurtë të bardhë, ku në prapavijë kishte lule.

Fustani i saj nuk i la edhe shumë vend imagjinatës.

Anderson është më e njohur për paraqitjet e saj në revistën Playboy dhe për punën e saj në serinë televizive Home Improvement, Baywatch dhe VIP.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat