Ndarja i ka bërë mirë, Loredana veç më e bukur përditë - Bota Sot
Ndarja i ka bërë mirë, Loredana veç më e bukur përditë

Mediale Vip

Ndarja i ka bërë mirë, Loredana veç më e bukur përditë

Më: 8 dhjetor 2019 Në ora: 08:08
Loredana

Loredana dhe Mozzik kohë më parë i dhanë fund lidhjes së tyre.

Dyshja e njohur së bashku kanë një vajzë (Hanën) e cila është e vetmja gjë që i mban ende në kontakt me njëri-tjetrin.

Të dy artistët kanë karriera të suksesshme dhe janë tejet të kërkuara në koncerte dhe mbrëmje muzikore.

Ndonëse nënë e re, kjo nuk e ndalon Loredanën që të iu qëndroj pranë adhuruesve të saj.

Rep-artistja është një femër që rëndësi të madhe i kushton edhe paraqitjes së jashtme, ashtu siç shihet edhe në pozën e radhës të publikuar në rrjetet sociale.

E grimuar dhe flokë të rregulluara, Loredana dukej mjaft joshëse, prandaj mund të themi se ndarja nga Mozzik ka ndikuar pozitivisht.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat