Arta Nitaj ka dollapin e ëndrrave të çdo vajze - Bota Sot
Arta Nitaj ka dollapin e ëndrrave të çdo vajze

Mediale Vip

Arta Nitaj ka dollapin e ëndrrave të çdo vajze

Më: 8 dhjetor 2019 Në ora: 10:42
Arta Nitaj

Aktorja tregon pjesën më mahnitëse të banesës së saj Arta Nitaj, një studente e juridikut krejt rastësisht u bë pjesë e serialit “O sa mirë”, dhe tanimë fal rolit në këtë serial ajo njihet nga të gjithë shqiptarët

Përveç rolit, Arta ka qenë shumë e komentuar për pamjen e saj. E për të arritur këtë trup që gëzon aktualisht, ajo është marrë me palestër një kohë të gjatë. Natyrisht që për të vënë në pah linjat trupore duhet zgjedhur veshjet e duhura.

Dhe për këtë Arta është treguar gjithmonë e kujdesshme. 

Image

Falë paraqitjeve të saja, ajo tanimë është ndër personazhet më të komentuar të showbizit. Së fundmi Arta ka publikuar një InstaStory nga ambientet e dhomës së gardërobës, ku shihen dollapët e mbushur me veshje dhe mbathje të shtrenjta.

Në sy bie shalli nga Channel, çmimi i së cilës është mbi 500 dollarë amerikan

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat