Vajza në foto sot është këngëtare shumë e njohur shqiptare - Bota Sot
Vajza në foto sot është këngëtare shumë e njohur shqiptare

Mediale Vip

Vajza në foto sot është këngëtare shumë e njohur shqiptare

Më: 8 dhjetor 2019 Në ora: 17:34
Flaka Krelani, kur ishte e vogël

Këngëtarja shqiptare është kthyer në kohë.

Këngëtaren Flaka Krelani si duket e ka kapluar nostalgjia e kohës së shkuar.

Ajo ka hapur arkivat për të ndarë me ndjekësit një fotografi nga fëmijërija dhe për të treguar po ashtu se 2Pac gjithmonë ka qenë i preferuari i saj.

Prapa shpinës së saj shihet fotografia e reperit të famshëm.

“Një gjë është e sigurtë. 2Pac gjithmonë ka qenë prapa meje”, ka shkruar ajo si me shaka.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

One thing is for sure, 2Pac has always got my back! 😝 #11yearsFlaki

A post shared by Flaka Krelani (@flaka.krelani) on

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat