A e keni ditur se kjo është gruaja e Burdushit? - Bota Sot
A e keni ditur se kjo është gruaja e Burdushit?

Mediale Vip

A e keni ditur se kjo është gruaja e Burdushit?

Më: 8 dhjetor 2019 Në ora: 20:11
Burdushi

Ai është shfaqur shumë shpesh nëpër emisione të ndryshme me tendencën për t’i bindur njerëzit se ajo që ai thotë dhe bën është e vërtetë.

Burdushi është i njohur në Kosovë si parashikues i fatit.

Përkundër faktit se shpesh është demantuar nga hoxhë e teolog të ndryshëm, ai vazhdon të bëjë punën e tij.

E njohim atë, por asnjëherë nuk kemi parë dikë nga familja e tij.

Sot keni rastin të njiheni me bashkëshorten tij, e cila në shikim të parë duket sikur të jetë motra e Burdushit.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat