Armendi pas finales së “Kënga Magjike”: Nuk duhet të merren parasysh votat e publikut - Bota Sot
Armendi pas finales së “Kënga Magjike”: Nuk duhet të merren parasysh votat e publikut

Mediale Vip

Armendi pas finales së “Kënga Magjike”: Nuk duhet të merren parasysh votat e publikut

Më: 8 dhjetor 2019 Në ora: 23:17
Armend Rexhepagiqi

Armend Rexhepagiqi ka folur pas finales së “Kënga Magjike”.

Pas finales së “Kënga Magjike”, në E diela shqiptare juria dhe këngëtarët janë bërë bashkë për të folur lidhur me votat dhe fituesit.

Ishte Armend Rexhepagiqi ai i cili votat e publikut mendon se nuk duhet të merren parasysh pasi që numri është shumë i vogël dhe mund të manipulohen votat.

Kujtojmë se fituesja e çmimit kryesor u shpall Eneda Tarifa me këngën “Ma zgjat dorën”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat