Pushimet e dimrit Arbana po i kalon me familjen e Eduartit në këtë destinacion fantastik - Bota Sot
Pushimet e dimrit Arbana po i kalon me familjen e Eduartit në këtë destinacion fantastik

Mediale Vip

Pushimet e dimrit Arbana po i kalon me familjen e Eduartit në këtë destinacion fantastik

Më: 9 dhjetor 2019 Në ora: 06:38
Arbana dhe Eduarti

Kush ka nevojë për pushime? Të gjithë besoj. Sidomos për ato të dimrit, në një vend me borë, pranë personit të zemrës. Bukur apo jo?

Këto pushime në fakt po i shijon moderatorja e njohur Arbana Osmani, e cila ka udhëtuar drejt Zvicrës së bashku me partnerin e saj, Eduart Grishajn. Mirëpo, çifti nuk është vetëm kësaj radhe. Ata i shoqëron, vëllai i Eduartit me bashkëshorten e tij. Me sa duket lidhja e Arbanës me regjisorin është bërë shumë familjare, aq sa edhe pushimet i bëjnë bashkë.

Ndërkohë, Arbana në rrjetet sociale nuk i kursen deklaratat e dashurisë për Edin.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat