Befason Robert Berisha: Dashnoret janë në modë, s’ka shqiptar që s’e ka një! - Bota Sot
Befason Robert Berisha: Dashnoret janë në modë, s’ka shqiptar që s’e ka një!

Mediale Vip

Befason Robert Berisha: Dashnoret janë në modë, s’ka shqiptar që s’e ka një!

Më: 9 dhjetor 2019 Në ora: 23:30
Robert Berisha

Këngëtari Robert Berisha i ftuar në emisionin “Ftesë në 5” ka folur për një temë që rrallëherë hapet në televizione.

Gjatë fjalës së tij, Berisha është shprehur se kënga e tij e radhës u dedikohet dashnoreve pasi e gjithë vëmendje u shkon grave dhe ndjehen keq.

“Është shumë in ta bëj këtë këngë sepse se besoj që ka shqiptar që nuk e ka një dashnore. Puna e dashnoreve është shumë në modë. Besoj se do t’u pëlqejë kënga ime.

Gruaja e ka vendin e saj në shtëpi, por edhe dashnoreve është mirë që t’u dedikohet këngë se edhe ato të shkretat kanë nevojë të përmenden,”-tha Berisha.

Më tej, ai ka shtuar se kënga nuk ka të bëj me jetën e tij personale pasi nuk e menaxhon dot një grua dhe një të dashur.

Kujtojmë se disa kohë më parë Berisha u nda pas 14 vitesh lidhje me këngëtaren tjetër Nora Istrefi, me të cilën ka edhe një vajzë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat