Dua Lipa me këmishë të pa mbërthyer, kështu i komenton kunata - Bota Sot
Dua Lipa me këmishë të pa mbërthyer, kështu i komenton kunata

Mediale Vip

Dua Lipa me këmishë të pa mbërthyer, kështu i komenton kunata

Më: 9 dhjetor 2019 Në ora: 23:41
Dua Lipa

Dua Lipa përveç muzikës njihet për një stil të veçantë të veshjes.

Emri i Dua Lipës nuk përkon vetëm me muzikën artistja nga Prishtina ka një stil të veçantë të veshurit, e kjo shihet mirë edhe në fotot e fundit që ajo ka publikuar.

Ajo paraqitet në imazhet e fundit me një palë xhinse të zeza dhe këmishë të bardhë të cilën e kishte të pa mbërthyer, pamja e saj e ka lënë edhe ‘kunatën’ pa tekst.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

I have no idea what i’m doing out of bed

A post shared by FUTURE NOSTALGIA 2020 🔐💛 (@dualipa) on

Modelja, Gigi Hadid i kishte komentuar kështu bukuroshes shqiptare ‘Ti dukesh shumë e ëmbël, ja çfarë’.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat