Robert Berisha thumbon Tunën: Nuk kam qejf ta fitoj lekun pa u lodhur - Bota Sot
Robert Berisha thumbon Tunën: Nuk kam qejf ta fitoj lekun pa u lodhur

Mediale Vip

Robert Berisha thumbon Tunën: Nuk kam qejf ta fitoj lekun pa u lodhur

Më: 10 dhjetor 2019 Në ora: 06:26
Robert Berisha

Pjesë e puntatës së sotme në “Ftesë në 5” me Bieta Sulon, Robert Berisha u vu përballë disa situatave shumë ngacmuese.

Mes mundësisë për një bashkëpunim të suksesshëm dhe fitimprurës me Tunën ose realizimin e disa koncerteve të lodhshëm, këngëtari zgjodhi opsionin e dytë, duke e justifikuar në këtë mënyrë përgjigjen e tij:

“Tuna është një këngëtare shumë e mirë dhe ndoshta kishte dalë një bashkëpunim interesant, por unë nuk kam qejf ta fitoj lekun pa u lodh… kështu që më mirë të lodhem e fitoj lekë, sesa të bëj lekë me një këngë…” - tha Roberti.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat