Dafina Zeqiri shijon pushimet në Maldive, duket atraktive në fotografinë me bikini - Bota Sot
Dafina Zeqiri shijon pushimet në Maldive, duket atraktive në fotografinë me bikini

Mediale Vip

Dafina Zeqiri shijon pushimet në Maldive, duket atraktive në fotografinë me bikini

Më: 10 dhjetor 2019 Në ora: 10:16
Dafina Zeqiri

Këngëtarja e njohur e estradës shqiptare, Dafina Zeqiri, pati një vit mjaft të suksesshëm me plot projekte muzikore.

Ajo vazhdon të jetë në top formë dhe shumë e kërkuar, përkundër se numëron vite të shumta në skenën tonë.

Duke qenë se është mjaft aktive edhe në rrjetet sociale, artistja shqiptare nuk heziton të ndajë me ndjekësit imazhe dhe video të ndryshme nga përditshmëria e saj.

Së fundmi, ajo është duke shijuar disa ditë pushimi dhe si destinacion ka zgjedhur ishujt luksozë, Maldive.

E njëjta është e shoqëruar nga një person shumë i rëndësishëm në jetën e saj, nëna, e cila qëndron prapa çdo suksesi të këngëtares.

Në ndërkohë, artistja Zeqiri ka publikuar një fotografi tjetër në bikini, përmes së cilës vë në plan të parë figurën trupore.

Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat