Mozzik tregon se kush është ‘Mami’ i muzikës - Bota Sot
Mozzik tregon se kush është ‘Mami’ i muzikës

Mediale Vip

Mozzik tregon se kush është ‘Mami’ i muzikës

Më: 10 dhjetor 2019 Në ora: 11:40
Mozzik

Mozzik shpreh haptazi admirimin e tij ndaj këngëtares shqiptare.

Vitet e fundit në skenën e muzikës shqiptare jo rrallë herë kemi dëgjuar fjalën ‘Mami’ shumë artiste pretendonin se janë mbretëreshat e muzikës shqiptare.

Dje Elvana Gjata kishte publikuar këngën ‘Me tana’ dhe projekti po merr përkrahjen e kolegëve të saj.

Para pak minutave Mozzik në profilin e tij në Instagram, ka ndarë këngën e Elvanës dhe si mbishkrim kishte lënë ‘Nëna e muzikës’.

Kujtojmë se ‘Me tana’ Elvana konkurron për në ‘Festivalin e RTSH-së’. 

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat