Remzie dhe Nexhat Osmani ndihmojnë familjen Abazi që humbi dy djemtë nga tërmeti në Shqipëri - Bota Sot
Remzie dhe Nexhat Osmani ndihmojnë familjen Abazi që humbi dy djemtë nga tërmeti në Shqipëri

Mediale Vip

Remzie dhe Nexhat Osmani ndihmojnë familjen Abazi që humbi dy djemtë nga tërmeti në Shqipëri

Më: 10 dhjetor 2019 Në ora: 15:18
Remzie dhe Nexhat Osmani

Remzie Osmani dhe vëllai i saj, Nexhati, kanë vizituar familjen Abazi në Gjilan, dy djemtë e së cilës humbën jetën në tërmetin e 26 nëntorit.

Dy këngëtarët së fundmi kanë mbajtur një nga koncertet e tyre në Boston, ku kanë vendosur që paratë e fituara t’i japin për familjen nga Gjilani.

Këtë e ka bërë të ditur vet Remzie Osmani e cila ka publikuar disa fotografi të shkrepura gjatë takimit me familjen Abazi.

“Koncerti i te ardhurave tona ne Boston , ju dedikua familjes Abazi qe humben dy djemt ne termetin e Shqiperise”, ka shkruar këngëtarja.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat