Aktorja e njohur lindi një fëmijë në fshehtësi të plotë - Bota Sot
Aktorja e njohur lindi një fëmijë në fshehtësi të plotë

Mediale Vip

Aktorja e njohur lindi një fëmijë në fshehtësi të plotë

Më: 10 dhjetor 2019 Në ora: 15:19
Anne Hathaway

Anne Hathaway dhe Adam Shulman nuk ndanë me fansat e tyre lajmin se një dhuratë kishte mbërritur në familjen e tyre.

Por fotografët i arritën ata në Connecticut dhe i xhiruan gjatë një shëtitjeje me fëmijë.

Adami mbante një transportues për fëmijë, ndërsa Anna po kujdesej për djalin e tyre Jonathan.

Nëna e famshme nuk ishte e lumtur që fotografët kureshtarë shkatërruan idilin e saj familjar.

Aktorja u tërhoq tërësisht nga publiku tre javë më parë, dhe ndërkohë ka lindur  fëmijën  e saj të dytë në fshehtësi të plotë.

Ajo është martuar me Adam Shulman që shtatë vjet dhe çifti tashmë kanë djalin 3-vjeçar, Jonathan.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat