Enca do t’ua ndreq mbrëmjen me këto fotografi - Bota Sot
Enca do t’ua ndreq mbrëmjen me këto fotografi

Mediale Vip

Enca do t’ua ndreq mbrëmjen me këto fotografi

Më: 10 dhjetor 2019 Në ora: 16:31
Enca Haxhiu

Këngëtarja, Enca Haxhiu ka theksuar linjat e saj të bukura në fustanin ngjyrë portokalli.

Me disa poza joshëse, ajo ka shkrepur disa imazhe dhe i ka publikuar në Instagram.

Artistja, ka ekspozuar pak nga gjoksi i saj, gjë kjo jo edhe e rrallë nga Enca.

‘E para eshte e preferuara e mamit 😜 po ju kush ju pelqen ? 1,2,3?’, ka shkruar Enca. Bukuroshja, ngjyrën portokalli e ka kombinuar me reçipeta dhe rrip, ngjyrë të zezë. Flokët i ka kapur, makijazhi e ka hijeshuar edhe më shumë.

Image
Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat