Roberti publikon foto duke u puthur me këtë femër, si do të reagojë Nora - Bota Sot
Roberti publikon foto duke u puthur me këtë femër, si do të reagojë Nora

Mediale Vip

Roberti publikon foto duke u puthur me këtë femër, si do të reagojë Nora

Më: 10 dhjetor 2019 Në ora: 19:07
Roberti, Nora

Po bën ende bujë në publik ndarja e Nora Istrefit dhe Robert Berishës.

Dyshja kanë vendosur që ta rrisin me prindër të ndarë vajzën e tyre, Renenë.

Që të dy janë shumë aktivë në paraqitje publike pas ndarjes.

Së fundi Roberti ka shkuar në një intervistë në Shqipëri.

Ai ka publikuar një foto i përqafuar me moderatorin, e kjo duket se do ta bëjë xhelozë Norën.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat