Nga Los Angeles, Dua Lipa zbulon më shumë se ç’duhet! - Bota Sot
Nga Los Angeles, Dua Lipa zbulon më shumë se ç’duhet!

Mediale Vip

Nga Los Angeles, Dua Lipa zbulon më shumë se ç’duhet!

Më: 10 dhjetor 2019 Në ora: 20:22
Dua Lipa

Këngëtarja shqiptare Dua Lipa me sukses ka arritur që të kap majat e top listave botërore, falë talentit që ka në muzikë.

Ajo njëherit është një nga këngëtaret më të suksesshme shqiptare në skenën muzikore ndërkombëtare, e cila po vazhdon të shkëlqejë.

Përpos talentit në muzikë, ajo shpesh herë merr vëmendjen e mediave rozë edhe me paraqitjet e saj publike, si dhe jetën private.

Së fundmi ajo është paraqitur me anë të një fotografie në Instagram, ku ka ekspozuar më shumë se ç’duhet pjesët trupore.

Kujtojmë që ajo shpesh herë ka qenë në krye të mediave rozë për shkak të paraqitjeve provokuese. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat