Beatrix Ramosaj nga Parisi, merr vëmendjen e publikut me këtë paraqitje - Bota Sot
Beatrix Ramosaj nga Parisi, merr vëmendjen e publikut me këtë paraqitje

Mediale Vip

Beatrix Ramosaj nga Parisi, merr vëmendjen e publikut me këtë paraqitje

Më: 10 dhjetor 2019 Në ora: 20:25
Beatrix Ramosaj

Këngëtarja Beatrix Ramosaj, edhe pse e re në moshë, është një këngëtare tejet e talentuar.

Ajo fillimisht morri pjesë në festivalin ‘Kënga Magjike’ në vitin 2010, me këngën ‘E Dua Beat-in’, me të cilën ajo arriti deri në finalen e këtij evenimenti.

Përpos talentit në muzikë, ajo njihet edhe për paraqitjet e saj publike, që janë shpesh herë ‘të zjarrta’ dhe nuk zhgënjejnë publikun.

Image

Njejtë ka bërë edhe së fundmi kur ajo është paraqitur nga Parisi, me një veshje mjaft të ‘nxehtë’ duke marrë gjithë vëmendjen e publikut.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat