Afërdita Dreshaj nuk zhgënjen, thekson linjat trupore - Bota Sot
Afërdita Dreshaj nuk zhgënjen, thekson linjat trupore

Mediale Vip

Afërdita Dreshaj nuk zhgënjen, thekson linjat trupore

Më: 11 dhjetor 2019 Në ora: 06:49
Afërdita Dreshaj

Modelja dhe këngëtarja e njohur shqiptare Afërdite Dreshaj, njihet për linjat e saj trupore, gjithnjë në formë të mirë.

Ajo tash e një kohë jeton në Shtetet e Bashkuara të Amerikës së bashku me burrin e saj, çekun Jakub Kindl.

Madje ajo vazhdimisht pozon nga vende të ndryshme nëpër botë.

Së fundmi ajo është shfaqur nga Cologne, duke vënë në pah linjat e saj trupore që nuk zhgënjejnë asnjëherë publikun.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat