Djali i Sarës feston ditëlindjen, Lori Hoxha bën urimin emocionues për London - Bota Sot
Djali i Sarës feston ditëlindjen, Lori Hoxha bën urimin emocionues për London

Mediale Vip

Djali i Sarës feston ditëlindjen, Lori Hoxha bën urimin emocionues për London

Më: 14 dhjetor 2019 Në ora: 09:33
Sara Hoxha dhe London

Ditën e sotme djali i vajzës së themeluesit të Top Media, Dritan Hoxha, Sara Hoxha, mbush 3 vjeç.

Londoni i vogël i ardhur në jetë nga lidhja mes Sarës dhe Ledion Liços, tashmë po rritet duke shtuar gëzimin e familjarëve të tij.

Tezja e tij, Lori Hoxha, i ka bërë një urim emocionues, teksa ka publikuar një kolazh me fotografi.

Bëhet fjalë për momente të ndryshme qysh kur London ishte i vogël.

“Gëzuar ditëlindjen Dondon bisa, teze Joji të do shumë”, ka shkruar Lori.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat