Emily Ratajkowski zhvishet në të brendshme, për të promovuar sytjenat e linjës së saj “Inamorata” - Bota Sot
Emily Ratajkowski zhvishet në të brendshme, për të promovuar sytjenat e linjës së saj “Inamorata”

Mediale Vip

Emily Ratajkowski zhvishet në të brendshme, për të promovuar sytjenat e linjës së saj “Inamorata”

Më: 14 dhjetor 2019 Në ora: 11:36
Emily Ratajkowski

Emily Ratajkowski vërtetoi edhe një herë se ajo është promovimi më i mirë i linjës së saj me foto të reja që debutojnë në sytjenat e parë të markës së saj Inamorata.

28-vjeçari ndau një seri të imazheve mahnitëse që shfaqin të brendshmet e reja.

Modelja e njiohur dhe një tjetër model pozuan në dantellat  të zeza dhe sytjenat me ngjyra të ndezura.

Sytjenat Baxter, siç është quajtur, kap një çmim për 84 dollarë dhe është në dispozicion në pesë ngjyra dhe mund të porositet vetëm në internet.

Emily debutoi linjën e saj Inamorata në 2017 dhe së fundmi festoi dy vjetorin e saj.

Ajo lançoi markën dixhitale me një linjë të thjeshtë bikinesh, veshje të brendshme dhe aksesorë. 

Ylli promovoi koleksionin në llogarinë e saj në Instagram, ku modelon veshjet vetë.

Image
Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat