Dafina Zeqiri i bën këtë urim Taynas për ditëlindje - Bota Sot
Dafina Zeqiri i bën këtë urim Taynas për ditëlindje

Mediale Vip

Dafina Zeqiri i bën këtë urim Taynas për ditëlindje

Më: 14 dhjetor 2019 Në ora: 11:39
Dafina Zeqiri, Tayna

Tayna sot ka mbushur 23 vite dhe në këtë ditë special nuk kanë munguar as urimet.

Përveç miqve dhe adhuruesve, reperja ka marr urime edhe nga kolegët e saj, një nga ta edhe nga Dafina Zeqiri.

“Urime ditëlindja të kësaj vajze të talentuar dhe të bukur! Përqafime, shumë krenare për të”, ka shkruar Dafina në urimin e saj për reperen.

Image

Ndryshe, Dafina e cila së fundi ka udhëtuar drejt Maldive, sot (e shtunë) pritet të publikoj projektin e ri.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat