Hillary Clinton befason të gjithë, shihni si është transformuar 72-vjeçarja - Bota Sot
Hillary Clinton befason të gjithë, shihni si është transformuar 72-vjeçarja

Mediale Vip

Hillary Clinton befason të gjithë, shihni si është transformuar 72-vjeçarja

Më: 14 dhjetor 2019 Në ora: 12:11
Hillary Clinton

Hillary Clinton u shfaq komplet ndryshe në një event të organizuar në Nju Jork. Sipas ekspertëve të estetikës, 72-vjeçarja ka kryer një sërë procedurash kozmetike.

Ish-Zonja e Parë u shfaq pa rrudha dhe mollëza të fryra më shume se ç’duhet, duhet i lënë të gjitha të habitur.

E veshur me një xhaketa rozë dhe pantallona të zeza, Hillary dukej më e lumtur se kurrë në krah të bashkëshortit të saj, Bill Clinton.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat