Moderatoret shqiptare shtatzënë për herë të dytë, në të njëjtën kohë - Bota Sot
Moderatoret shqiptare shtatzënë për herë të dytë, në të njëjtën kohë

Mediale Vip

Moderatoret shqiptare shtatzënë për herë të dytë, në të njëjtën kohë

Më: 14 dhjetor 2019 Në ora: 12:34
Aulona Musta dhe Fatma Haxhialiu

Dy moderatoret e “ThumbOn”, Aulona Musta dhe Fatma Haxhialiu janë shoqe dhe kolegesh prej vitesh. Ato shihen shumë shpesh të shoqëruara, larg ekranit, në jetën e tyre të përditshme dhe së fundmi janë fotografuar pranë një farmacie. Të dyja mbanin në duar nga një test shtatzënie.

Media ka publikuar foto të tyre dhe burime të sigurta për to, kanë konfirmuar lajmin se Fatma dhe Aulona janë shtatzënë në të njëjtën kohë.

Nga fotot moderatoret duken shumë të lumtura por gjithësesi mbetet të presim një konfirmim nga ana e tyre, nëse lajmi është i vërtetë apo jo.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat