Mike dhe rivale; 2 prezantueset shqiptare qenkan shoqe të ngushta dhe kjo foto në stadium flet vetë! - Bota Sot
Mike dhe rivale; 2 prezantueset shqiptare qenkan shoqe të ngushta dhe kjo foto në stadium flet vetë!

Mediale Vip

Mike dhe rivale; 2 prezantueset shqiptare qenkan shoqe të ngushta dhe kjo foto në stadium flet vetë!

Më: 14 dhjetor 2019 Në ora: 13:21
Arjola Shehu, Evi Reçi

Janë të rralla miqësitë në radhët e vajzave të showbiz-it shqiptar e në këtë grup duket se bëjnë pjesë edhe dy prezantueset: Arjola Shehu dhe Evi Reçi.

Ndonëse janë rivale në ekran, Evi në Vizion Plus dhe Arjola në Ora News, kjo nuk i pengon dy vajzat që të jenë shoqe të mira. Këtë e ka treguar vetë postimi i fundit në Instagramin e Arjolës e cila së bashku me Evin ka shiijuar ndeshjen e djeshme mes Tiranës dhe Partizanit në “Air Albania Stadium”.

“Një shoqe e di këngën në zemrën time dhe e këndon atë kur unë nuk mund ta kujtoj”, ka shkruar Arjola krah postimit më të fundit në rrjetet sociale. Në të nuk ka munguar as komenti i Evit e cila i ka treguar dashurinë duke komentuar disa emoji zemrash.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat