Publikohet "Dashni" nga Ana Kabashi - Bota Sot
Publikohet "Dashni" nga Ana Kabashi

Mediale Vip

Publikohet "Dashni" nga Ana Kabashi

Më: 14 dhjetor 2019 Në ora: 14:54
Ana Kabashi

Këngëtarja e njohur shqiptare Ana Kabashi, e ka publikuar projektin e ri muzikor.

Kënga titullohet “Dashni” dhe është publikuar e shoqëruar me videoklip.

Tekstin e këngës e ka shkruar Ghulo, ndërsa për muzikën është përkujdesur Massive Production.

Kënga qysh në orët e para ka marrë komente të shumta pozitive nga ndjekësit në kanalin YouTube.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat