Adea Pula pjesë e Këshillit Gjyqësor - Bota Sot
Adea Pula pjesë e Këshillit Gjyqësor

Mediale Vip

Adea Pula pjesë e Këshillit Gjyqësor

Më: 14 dhjetor 2019 Në ora: 15:54
Adea Pula

Dikur ajo ishte një ndër këngëtaret më të dashura. Edhe pse në moshë të vogël, Adea Pula fitoi pëlqimin e publikut dhe kur u rrit u përfol shpeshherë në media se do të rikthehej me projekte të reja.

Ndonëse nuk solli një projekt të ri konkret, Adea nuk u shkëput nga muzika dhe publikoi një ‘cover’ të baladës së Jennifer Hudson, “And I’m telling you”.

Megjithatë duket se edhe ‘coverat’ do mbesin në të shkuarën për Adean, pasi këngëtarja ka marrë tjetër drejtim profesional.

“Prive” ka mësuar se bukuroshja është bërë pjesë e Këshillit Gjyqësor të Kosovës, i cili është organ mbikëqyrës që synon të sigurojë pavarësinë dhe paanshmërinë e sistemit gjyqësor dhe administrimin e drejtësisë në Republikën e Kosovës.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat