Jakub romantik lë pa tekst Afërditën me veprimin e bërë - Bota Sot
Jakub romantik lë pa tekst Afërditën me veprimin e bërë

Mediale Vip

Jakub romantik lë pa tekst Afërditën me veprimin e bërë

Më: 14 dhjetor 2019 Në ora: 16:39
Jakub Kindl dhe Afërdita Dreshaj

Jakub Kindl dhe Afërdita Dreshaj po kalojnë momentet më të ëmbla të lidhjes së tyre.

Jakub Kindl dhe Afërdita Dreshaj edhe pse jetojnë në Amerikë vazhdojnë të jenë nga çiftet më të përmendura në mediat shqiptare.

Çifti janë mjaft të hapur me ndjekësit e tyre me të cilët ndajnë herë pas here edhe momente romantike nga lidhja e tyre.

Është modelja shqiptare e cila së fundmi ka publikuar një imazh në llogarinë e saj në Instagram ku shihet duke pranuar lule nga bashkëshorti i saj Jakub Kindl. 

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat