Tayna vazhdon me poza joshëse për ditëlindje - Bota Sot
Tayna vazhdon me poza joshëse për ditëlindje

Mediale Vip

Tayna vazhdon me poza joshëse për ditëlindje

Më: 14 dhjetor 2019 Në ora: 17:33
Tayna

Tayna sot feston ditëlindjen.

Ndër artistet më të suksesshme këto dy vitet e fundit në tregun e muzikës, Tayna, sot feston ditëlindjen e 23-të.

Reperja nga Prizreni për këtë ditë të veçantë ka vendosur të ‘ngacmoj’ imagjinatën e ndjekësve me disa imazhe atraktive, ku vë në fokus asetet trupore.

Në fotografitë e publikuara ajo ishte kthyer nga pas dhe vithet e formësuara merrnin vëmendjen në fustanin e kuq të zgjedhur nga Tayna.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Celebrating life♐️

A post shared by Tayna (@tayna) on

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat