Dafina Zeqiri publikon këngën e re - Bota Sot
Dafina Zeqiri publikon këngën e re

Mediale Vip

Dafina Zeqiri publikon këngën e re

Më: 14 dhjetor 2019 Në ora: 17:42
Dafina Zeqiri

Dafina Zeqiri vjen me një video-klip të ri.

Dafina Zeqiri dje paralajmëroi se shumë shpejt do sjell një projekt të ri, këngëtarja vendosi që sot të lansoj projektin e saj të ri.

‘Vuj vuj vuj’ titullohet kënga e artistes e cila së bashku me Elinel kanë shkruar tekstin, e cila me një stil ndryshe flokësh dhe veshje interesante paraqitet mjaft atraktive.

Vija melodike është punuar po ashtu nga Duffy, ndërsa për klipin është angazhuar produksioni ‘Entermedia’.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat