Violeta Kukaj publikon këngën e re “Pranvera” - Bota Sot
Violeta Kukaj publikon këngën e re “Pranvera”

Mediale Vip

Violeta Kukaj publikon këngën e re “Pranvera”

Më: 14 dhjetor 2019 Në ora: 17:54
Violeta Kukaj

Këngëtarja e mirënjohur shqiptare Violeta Kukaj, e ka publikuar projektin më të ri muzikor.

Kënga titullohet “Pranvera” dhe është publikuar e shoqëruar me video.

Për muzikën dhe tekstin është përkujdesur Ilir Berani, ndërsa për orkestrimin Xhevdet Gashi.

Kënga është publikuar në YouTube dhe mbetet të shihet se a do të pëlqehet nga publiku.

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat