Enca paralajmëron një vit të ri me më shumë projekte - Bota Sot
Enca paralajmëron një vit të ri me më shumë projekte

Mediale Vip

Enca paralajmëron një vit të ri me më shumë projekte

Më: 14 dhjetor 2019 Në ora: 18:18
Enca

Enca Haxhia ka njoftuar fansat e saj se viti 2020 do sjellë më shumë projekte nga ana e saj.

Enca Haxhia gjatë këtij viti kishte punuar gjithsej katër projekte muzikore, dhe karakteristik e këtyre projekteve ishte se gjithë secila nga to i takonte një zhanri tjetër.

Këngëtarja ka njoftuar fansat e saj vit përmes një postimi të bërë në llogarinë e saj në Instagram, që gjatë vitit 2020 do sjellë dyfishin e projekteve që ka punuar këtë.

“2019  Cili ka qene projekti juaj i preferuar ? #balad #hajde #jealous #mëah (Ps. 2 here me shume projekte do vine ne 2020)” shkruan në postimin e bërë.

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat