I është dhënë lamtumira e fundit reperit të njohur - Bota Sot
I është dhënë lamtumira e fundit reperit të njohur

Mediale Vip

I është dhënë lamtumira e fundit reperit të njohur

Më: 14 dhjetor 2019 Në ora: 18:26
Juice Wrld

Familja dhe miqtë i dhanë lamtumirën e fundit reperit amerikan.

Fansat e zhanrit rep metën të shokuar nga lajmi kur dëgjuan se repri Juice WRLD ka ndërruar jetë në moshë të hershme.

Në një intervistë për TMZ, nëna e reperit Carmela Wallace, ka thënë se ata ishin të pandashëm dhe se kishin një lidhje të veçantë me njëri-tjetrin.

“U prehsh në paqe do të mungosh i dashuri im”, kanë qenë fjalët e nënës së reperit që i tha gjatë varrimi të tij.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat