“M’ke rrejt” kënga më e re nga Butrint Imeri - Bota Sot
“M’ke rrejt” kënga më e re nga Butrint Imeri

Mediale Vip

“M’ke rrejt” kënga më e re nga Butrint Imeri

Më: 14 dhjetor 2019 Në ora: 19:29
Butrint Imeri

Butrint Imeri ka lansuar këngën e re.

Butrint Imeri i cili kishte pauzuar për disa muaj pas sukseseve të arritura me këngët ‘Dream girl’ dhe ‘Hajt hajt’, ai ka publikuar projektin e ri muzikor.

Ai para pak minutave lëshoi këngën më të re ‘M’ke rrjet’ tekstin e të cilës e ka shkruar vet ai dhe të cilën e ka kompletuar edhe nga ana vizuale.

Në linkun e mëposhtëm e gjeni këngën më të re të Butrintit.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat