Loredana lë pas Federerin, kryeson titujt e mediave zvicerane - Bota Sot
Loredana lë pas Federerin, kryeson titujt e mediave zvicerane

Mediale Vip

Loredana lë pas Federerin, kryeson titujt e mediave zvicerane

Më: 14 dhjetor 2019 Në ora: 20:51
Loredana

Loredana është një nga personalitet më të kërkuara në Zvicër.

Loredana Zefi është një nga artistet më të suksesshme dhe kërkuara momentalisht në tregun muzikor, këtë e bën të ditur edhe fitimi i çmimit ‘MTV European Awards’.

Por reperja veç kësaj është edhe ndër personazhet më të kërkuara në shtetin zviceran, madje ajo ka lënë pas edhe tenistin Federer në kryesimin e titujve të gazetave tek shteti ku vepron.

E kjo vjen si pasojë e disa arsyeve, muzika, skandali me çiftin zviceran dhe së fundmi ndarja nga partneri Mozzik me të cilin ka edhe një vajzë me emrin Hana.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat