Mikeshë me Era Istrefin, por u përfol për një romancë me Faton Shoshin. Vildane Zeneli zbulon si qendron e vërteta - Bota Sot
Mikeshë me Era Istrefin, por u përfol për një romancë me Faton Shoshin. Vildane Zeneli zbulon si qendron e vërteta

Mediale Vip

Mikeshë me Era Istrefin, por u përfol për një romancë me Faton Shoshin. Vildane Zeneli zbulon si qendron e vërteta

Më: 14 dhjetor 2019 Në ora: 22:20
Vildane Zeneli

Modelja e famshme në Shqiptari dhe në Amerikë, Vildane Zeneli ka qenë e ftuar këtë të shtunë në emisionin “Shiko Kush LUAN” me Luana Vjollcën në Top Channel.

Edhe pse jeton në New York, Vildanen e kemi parë shpesh herë krah vajzave të famshme shqiptare, një ndër to është edhe Era Istrefi. Vajzat lënë komente te fotot e njëra-tjetrës ku lënë të kuptojmë miqësinë e tyre.

Mirëpo Vildanë është parë edhe krah menaxherit të njohur, Faton Shoshi, i cili ka patur në menaxhim Erën, ku u fol edhe për një lidhje sentimentale mes tyre.

Por pas ndarjes nga këngëtarja, ai dhe Vildane u përfolën për një romancë, që rezulton të mos jetë e vërtetë. Kjo pasi Vildane e ka treguar këtë të shtunë në emisionin “Shiko Kush LUAN”.

“E kam patur komshi, njiheshim familjarisht, nuk ka patur asnjë të vërtetë”, tregoi modelja seksi.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat